Tartu suvelaager 2024
29.–31. juulil

Millest me koosneme?

Kõpu teadus,-kunsti- ja tantsulaager tuleb Hiiumaalt Tartusse!

Igasuvine oodatud ja armastatud päevalaager tuleb sel suvel külla ka Tartusse! Laagris kohtuvad teadus, kunst ja tants, märksõnadeks päris asjad, käed-külge õppimine ning koos tegemine.

Laager toimub 29. – 31. juulil Karlovas Koidu Keskuses (Koidu 13).

Sellesuvises laagris võtame fookusesse inimkeha: ühendame teaduse, kunsti ja tantsu ning uurime, millest me koosneme. Mis meis ringleb ja mis meid püsti hoiab, kuidas saada vastupidavaks? Teeme kineetilisi skulptuure, valmistame robotkäe, loome inimsirkli ja muud põnevat.

Laager sobib 5–11aastastele poistele ja tüdrukutele. Lapsed on jaotatud vanuse järgi rühmadesse. Kõik saavad päeva jooksul ühe teaduse, ühe kunsti ja tantsutunni. Osalemine ei eelda eelnevat kogemust üheski tunnis. Viimasel päeval kutsume vanemad osa saama väiksest etteastest.

Päeva alustame kell 10.45 ja lõpetame 14.30. Palume lastele kaasa pakkida toitva söögipala. Meie pakume tundide vahepeal puuvilju. 

Laagritasu on 75€, pere teistele lastele kehtib 10% soodustus. Koha laagrisse tagab registreerimine ja laagritasu maksmine ülekandega. Kohtade arv laagrisse on piiratud. 

Registreeri laagrisse

Registreeru laagrisse alloleva vormi kaudu.  

Sama pere lapsed võite registreerida korraga. Kui oleme teie registreerimissoovi kätte saanud, saadame meiliga info, kuhu saata laagritasu. 

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Meist

Klaus-Peeter Ladva (teadustunnid) on lõpetanud Tartu Ülikoolis psühholoogia eriala ja tema igapäevane töö on Tartu Ülikooli Muuseumi Hullu Teadlase tegelaskuju, kes õpetab lastele läbi praktilise tegevuse loodusteaduste põhitõdesid.

Eliisa Ladva (kunstitunnid) on lõpetanud Kõrgema Kunstikooli Pallas ja töötab graafilise disainerina. Ta on juhendanud lapsi kunstiringides ja erinevates töötubades.

Eike Ülevain (tantsutunnid) on lõpetanud Tallinna Ülikooli koreograafia eriala ning on tantsukunstnik ning -õpetaja.

 

Kontakt


serviis@serviis.ee

+37256561279

Scroll to Top